«Не зупиняйтеся та стріляйте у відповідь»: українські моряки йшли прямо у лапи агресора та не знали про це

Новости

Поранений в Керченській протоці моряк Андрій Артеменко розповів своїй дівчині про те, як їх інструктували перед виходом у море. Хоча їм заборонили повідомляти сім’ям подробиці операції. Про це повідомляє Інформатор.

Близькі повідомили, що перед виходом у море українських моряків відібрали телефони і сховали їх у сейфи. Також їм дали наказ і заборонили близьким повідомляти будь-які подробиці плавання.

Вже 25 листопада Росія відкрила вогонь по кораблях ВМС України. В результаті атаки поранено шість українських військових. За наявними даними в полон до росіян потрапило 23 українських моряків. Раніше повідомлялося, що з’явилися подробиці про характер поранень, які отримали українські військові внаслідок вогневого контакту з російським катером «Смарагд».

Так, за інформацією джерел окупаційних властей Криму і російських спецслужб стало відомо, що з трьох постраждалих найбільш важкі травми у двох: одного з військових відірвало пальці на руці, ще одному сильно пошкодила ногу, осколки увійшли в стегно, в результаті чого сталася велика крововтрата.

Нагадаємо, з’явилися перші подробиці про долю екіпажу, троє чи шестеро поранених, Путін нахабно бреше. Український омбудсмен намагається достукатися до окупантів. Як повідомляв Знай.ua, з’явилися моторошні дані про стан захоплених ФСБ українців. Всі ці подробиці озвучені російськими ЗМІ і співробітниками путінських спецслужб.