Українці будуть закінчувати школу в 4 класі: озвучені katacтрофічні наслідки

Новости

Згідно з проектом закону, чиновники вважають за потрібне розділити весь навчальний процес

Навчальний процес буде розділений на: початкову школу (1-4 класи), гімназію (5-9 класи) і ліцей (10-12 класи). На кожному рівні необхідно буде здавати спеціальні іспити.

В ліцей, за словами глави Центру експертизи освітніх реформ, професора Людмила Ващенко, можна буде ходити за бажанням. А ось вже після ліцею дитина, який зуміє пройти всі три рівня, може вступити до вищого навчального закладу.

Сама Ващенко вважає, що таким чином в законопроект про повну загальну середню освіту Міносвіти заклали десятки вибухонебезпечних «снарядів». На її думку, ці нововведення перекривають дітям перспективи отримання освіти.

Адже після прийняття проекту закону, говорить експерт, уряд обмежить дітей базовим рівнем середнього образованія.Ващенко впевнена, все закінчиться тим, що в основному школярі будуть закінчувати гімназію (основна маса не зможе скласти іспити в ліцей), або просто не захочуть далі займатися.

Іншими словами, підкреслює глава Центру експертизи освітніх реформ, Україна має ризик отримати жителів з низьким рівнем інтелекту, які явно не зможуть брати участь у розвитку країни.

До слова, українська вчителька різко обложила нову систему освіти. Українська вчителька обурюється тими, ігровими-уроками, які нав’язує нам система навчання інших країн.

Пост вчителя Надії Азарової став вірусним в Facebook, всього за два дні його облюбували 15000 користувачів, і 10 000 раз поширили. Нижче наводимо текст повністю:

“Я вчителька. І за цей пост мене поб’ють. Але не можу мовчати. Щорічно мене починає трясти від слів «заняття в ігровій формі» … І я насправді не проти, але справа в тому, що ця модна нині фраза – жахлива, як і всі вирвано з контексту в принципі.

джерело