Чому Сюмар не хоче показати ЧЕСНО не введений в експлуатацію будинок?

Новости

«Українська правда» опублікувала інтерв’ю з народною депутаткою Вікторією Сюмар, у якому вона спробувала відповісти на поставлене Громадським рухом ЧЕСНО питання: звідки в її матері кошти на елітні маєтки в Михайлівській Рубежівці.

У своїй публікації Громадський рух ЧЕСНО зазначав, що перевірив доходи матері Вікторії Сюмар і з’ясував, що їхній рівень недостатній для того, щоб купити ділянку і побудувати будинок поблизу столиці.

Більше того, як видно з фото будинку, який не введений в експлуатацію, він уже обжитий.

Громадський рух ЧЕСНО запропонував Вікторії Сюмар дати інтерв’ю безпосередньо в будинку, який не введений в експлуатацію і є предметом журналістського розслідування.

Але народна депутатка послалася на те, що в будинку, який не відображений у реєстрах нерухомого майна, вона не може давати коментарі, бо «матері нервів вистачає і вони навряд чи спонукатимуть її до гостей».

Сюмар як політик вважає, що в цьому питанні має право на приватність. Окрім цього, ЧЕСНО безрезультатно намагався записати інтерв’ю телефоном.

Рух ЧЕСНО додатково дослідив, коли був збудований будинок, і порівняв зображення з Google Maps. Станом на 2014 рік, коли Вікторія Сюмар балотувалася в Парламент, на ділянці не було жодних ознак будівництва. А вже на початку 2016 року там з’явилися і добудований будинок, і штучне озеро.

Оскільки, як правило, взимку не проводять покрівельних робіт, які є завершальними під час будівництва об’єкта, то це дозволяє зробити припущення, що будівництво об’єкта завершили у 2015 році — рівно через рік після того, як Сюмар стала нардепом, і в рік, коли були придбані земельні ділянки.

У декларації Сюмар на той час немає об’єкта незавершеного будівництва у Михайлівській Рубежівці.

На фото проекту будинку, який Сюмар виставила публічно, є цифри 01-04/15, що може свідчити про те, що документ виданий у 2015 році.

Загрузка...

На ділянці для побудови будинку вирубали зелену зону і додатково зробили штучне озеро.

Зараз будинок, який не введений в експлуатацію і, відповідно, не «пробивається» по реєстру, вже заселений. Це видно з тераси, на якій стоять меблі і зроблений ремонт.

Вікторія Сюмар на своїй сторінці у Facebook оприлюднила інформацію про доходи своєї матері.

Джерело