У Києві на живих свинях написали імена політиків та випустили з вантажівки: фото і відео

0
312

В Києві продовжуються акції протесту від «Нацкорпусу» – цього разу активісти іграшковими поросятами не обмежилися. Біля Житнього ринку у столиці випустили близько двох десятків свиней.

Вантажівка зі свиньми приїхала до київського ринку близько першої години дня, за авто слідкували правоохоронці, повідомляє «Громадське».

Опісля почали сходитися пенсіонери із плакатами. За ними – чоловіки спортивної зовнішності. Свідки події зробили світлини – на них видно свиней і написані на їхніх спинах імена правлячої верхівки, зокрема – президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Присутні підготували плакати

Близько третьої години присутні рушили в напрямку метро «Контрактова площа».

Звідки вони приїхали, очевидці акції не знають. На відео видно, що організатори принесли користа. На одному з них написали «бюджет».

Водій автівки розповів виданню, що свиней йому завантажили уже на ринку. Скільки їх і звідки взялися – не знає. Однак він зазначив, що завтра повезе їх «кудись в Одеську область». Згодом автівка від’їхала від ринку.

Зазначимо, у межах своєї минулої акції, яка відбулась 16 березня, активісти у Києві закидали правоохоронців іграшковими свиньми. Таке представники «Нацкорпусу» повторили і у Полтаві – там тоді перебував президент із візитом.

23 березня «Нацкорпус» знову організував акцію протесту у Києві “Нацкорпус” знову зібрався на мітинг у Києві: прямують до Адміністрації Порошенка – активісти продовжують вимагати покарання для винних у розкраданнях в «Укроборонпромі». Цей мітинг дещо відрізняється від попереднього – до нього приєдналось чимало літніх людей. Активісти рушили до Адмінстрації Порошенка – їхнім представникам дозволили «передати вимоги».

Загрузка...