“Заздрісний” Вакарчук пробивається в Раду, виливши бруд на Зеленського: “Імітація!”

Новости

Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук несподівано заявив, що його нова партія “Голос” “змусить відповідати” новообраного президента Володимира Зеленського, якщо він не виконає свої обіцянки

Про це Вакарчук розповів під час презентації своєї партії 16 травня на майданчику біля музею історії України.

“Я скажу вам так: якщо президент запропонує зміни, ми будемо виступати за ще більші зміни. Якщо він забуде про свої обіцянки, ми змусимо його відповідати перед виборцями. Нам потрібні справжні зміни, а не їх імітація”, – заявив Вакарчук, якого, нагадаємо, ряд експертів підозрювали у заздрості до успіху Зеленського.

За його словами, тільки нового президента недостатньо для змін в країні.

“Стара політика – це сліпа віра в нового президента. Ми це проходили в 2004-му, ми це проходили в 2014-му. І ми з вами заплатили велику ціну за те, щоб усвідомити: нового обличчя в кабінеті на Банковій недостатньо. Ми не покладаємо всі надії на президента. Ми віримо в народ. А президент повинен бути підзвітним народу”, – додав Вакарчук.

Загрузка...

Нагадаємо, екс-депутат і політичний експерт Тарас Чорнорвіл прокоментував інформацію про те, що лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук знову вирішив спробувати щастя в політиці і хоче взяти участь у виборчих перегонах.

«Він знову хоче гострих відчуттів. Все-таки він вів громадську роботу, був на Майдані, спілкувався з людьми. А зараз подивився, що Зеленський без усього цього раптово набрав 73 відсотки, і у Слави виникла така амбітна думка – а чому не я? Втім, у мене є сумніви, що Вакарчуку буде так само цікаво, як в минулий раз. У Раді нічого не змінилося, вона діє за тими ж принципами», – сказав Тарас Чорновіл.