Конгресс США одобрил новые санкции против России

Новости

«Ця поправка передбачає реальні серйозні санкції щодо РФ, згідно з якими жоден громадянин США не може здійснювати додаткові угоди із російським суверенним боргом», – сказав Шерман під час виступу перед конгресменами.

«Вона (поправка до оборонного бюджету. – Ред.) передбачає і механізм для зняття цих санкцій, якщо адміністрація дійде висновку, що Росія не втручалася в американські вибори принаймні у ході одного виборчого циклу, і якщо Конгрес погодиться із цим висновком», – додав він.

За його словами, Вашингтону необхідний серйозний механізм, який дозволить покарати Москву за те, що вона зробила на попередніх виборах, і стримати її.

«Така поправка якраз робить це», – додав Шерман.

При цьому сам проект бюджету поки що не схвалений. Остаточно його має підписувати президент США Дональд Трамп після того, як документ затвердить Палата представників і Сенат.

Пізніше член комітету Державної думи Росії з міжнародних справ Антон Морозов заявив, що «США вигадують санкції, обмеження і безглузді звинувачення» на адресу Кремля.

«Американцями завжди рухає прагнення заробити. І заради цього вони придумують санкції, обмеження і безглузді звинувачення на адресу Росії. Мабуть їм стало цікаво заморозити цей російський державний борг і усунути своїх громадян від операцій із ним. Власне, під цю справу вони і підвели базу», – повідомив він у коментарі RT.

Морозов також акцентував увагу на тому, що Вашингтон так і не скасував обмежувальні заходи проти Москви через ситуацію із втручанням Кремля в американські вибори.

«Ми багато разів заявляли, що Росія не втручалася у внутрішні справи США. Але, тим не менш, в американському інформаційному просторі досі домінує думка, що наша країна винна. Тому такі безглузді звинувачення часто використовуються для того, щоб виправдати свої дії, викликані насправді прагненням отримати прибуток і вигоду», – резюмував депутат Держдуми.

На відповідні дії США відреагував і прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков.

«РФ спостерігає за обговоренням нових санкцій у США, але коментувати щось поки рано», – зазначив представник Володимира Путіна.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 13 лютого США підготували новий пакет санкцій проти Росії у зв’язку з агресією Кремля у Чорному морі, спрямованою на військові судна України, і втручанням у виборчий процес американців.

Загрузка...

Зокрема запропоновано ввести санкції проти російських банків, які підтримують зусилля РФ із підриву демократичних інститутів в інших країнах. Крім того, сенатори вважають за потрібне ввести санкції, націлені на інвестиції у російські ЗПГ-проекти (зріджений природний газ) поза межами РФ. Також законопроект передбачає санкції, пов’язані з російським суверенним боргом.

3 квітня група американських сенаторів від Республіканської та Демократичної партій в середу, 3 квітня, внесла на розгляд Конгресу Сполучених Штатів законопроект, що містить можливість введення жорстких санкцій проти Росії.