Зеленський зробив те, чого боявся Порошенко: Цього не робили ще з 2014 року, подробиці і фото

Новости

У суботу, 13 липня, президент Володимир Зеленський побував на адмінкордоні з окупованим Кримом

Фото з’явилося в Фейсбук прес-офісу партії «Слуга народу» Євгенії Кравчук.

«До речі, перший візит глави держави на кордон з окупованим Кримом з 2014 року», – зазначила вона в підписі до фото.

Варто відзначити, що 13 липня на нараді з питань реалізації проектів облаштування пунктів «Чонгар» і «Каланчак» Зеленський представив нового голову Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва.

Також сьогодні Зеленський представив нового постпреда президента України в АР Крим Антона Кориневич.

Сьогодні, 13 липня, українському режисерові Олегу Сенцової виповнюється 43 роки. З цієї нагоди президент України Володимир Зеленський опублікував в своєму Фейсбук пост з привітаннями політв’язню.

Загрузка...

«Вітаю Олега Сенцова з днем ​​народження! Для мільйонів людей в Україні і в усьому світі ви є взірцем незламності і гідності. Бажаю вам міцного здоров’я, адже зараз воно є вашим головним зброєю в цій боротьбі. Нам нема чого вам сьогодні подарувати, крім непохитного зобов’язання боротися за свободу для вас і всіх ув’язнених », – написав президент.

Він розповів, що сьогодні відвідував Чонгар, який розташований зовсім недалеко від Криму, звідки родом Сенцов.

«Сьогодні ми були в Чонгарі, зовсім близько до вашого будинку. Вірю, що ви скоро зможете туди повернутися, і попереду буде багато років вільного життя і нових творчих досягнень », – підсумував Зеленський.

Раніше Росію піймали на брехні щодо заяви прес-секретаря президента РФ Володимира Путіна Дмитра Пєскова, про громадянство Олега Сенцова.

За офіційною заявою Російської Федерації, Олег Сенцов, засуджений до 20 років ув’язнення за сфабрикованою справою, – громадянин Росії. І тому, за версією, російської влади, його не можна обміняти або видати Україні на будь-яких інших умовах.

Однак, як стало відомо, в тюремних документах в’язень числиться громадянином України. Точніше, дивної держави «Республіка Україна».

Загрузка...