Скажите, а кто Вам больше друг: Медведчук или Портнов? Потому что если не знаете, то хочу Вам напомнить

Новости

Терпляче чекав півдня, щоб зрозуміти, сьогодні у Президента вихідний чи ще один агіт-день з врятування падаючого рейтингу чудотворців-роялістів.

Бачу, відпочивають.

Це добре, бо вигляд геть стомлений.

Злі язики кажуть, що на таку дивну поведінку є свої сильні причини. Але не будемо поширювати пльотки, повних результатів аналізів так ніхто і не бачив. Може так, а може ні. Але фраза на виході з машини в Дніпрі: «гдє дарога?» зустрічаючими була сприйнята по різному.

І, очевидний прогрес: для дороги треба гроші! От якби ще вивчити, що навіть коли є гроші, треба зробити проектну документацію, провести тендер, збудувати, перевірити якість будівництва і все це час – був би фантастичний Президент

Отже, по порядку.

Дніпро.

Не буду коментувати ремонт моста в Дніпрі. Знаю Бориса Філатова як людину слова, пообіцяв – зробить якісно.

Щодо аеропорта.

Радий, що нарешті є чітке розуміння, що в Дніпрі потрібно будувати нову злітну смугу, а не щось ремонтувати.

В Запоріжжі, до речі, теж. Чи запоріжці переб‘ються і без нової ЗПС?

Тепер питання: що дешевше, побудувати дві злітні смуги чи одну для двох міст на відстані, як зараз від Києва до летовища Бориспіль.

Загрузка...

Точно, одну. Більше того, мешканці і Дніпра, і Запоріжжя, що проживають поблизу цих летовищ в міській зоні, скажуть велике дякую, коли авіаційний трафік забереться з їх голів. Не вірите, можете перепитати, як комфортно живеться людям навколо летовища Жулян.

Ну, і звісно, якщо підуть президентським варіантом, то летовища в Дніпрі взагалі не буде мінімум два роки. Саме стільки буде тривати демонтаж старої полоси і заливка нової. А з українським підходом до планування – це може бути вічність. У цьому і минулому році добудовували масу об`єктів по всій країні, які почали ще у 2006-08 рр і через рік просто кинули, бо чогось не стало…

До речі, якщо пан Президент хотіли справді зробити подарунок дніпрянам, то достатньо було зателефонувати не Кличку, а орендатору Дніпровського аеровокзалу, домовитися, що замість фарбування ларьків на сході, на летовище запускають Скайап, Мотор-Січ, Турецькі авіалінії, Раянейр, Віззів. Відкривають небо і квитки за місяць стають в 5-10 разів дешевшими на усіх напрямках завдяки конкуренції. Але…

А злітну смугу за кошти платників податків в Дніпрі ми будуватимемо для кого, до речі?

Одеса

В морського бізнесу до держави маса питань і проблем. І ці проблеми мають конкретні прізвища. На жаль, були озвучені лише деякі з них, і то рівня виконавців. Ну, може перший раз, забракло сміливості. А «яскравому» звільненню Власова навіть я позаздрив. Він і так звільнявся з понеділка, з 15 липня керівником митниці стає інша людина. Єдине питання: Ви щиро вірите, що саме Власов – це проблема? Тобто, всі схеми, чорний нал – це виключно керівник митниці, а нагорі чи збоку всі реально не в курсі і в шоці, коли це вилізає?

Херсон

Саме Міністерство інфраструктури, бачучи повну безпорадність і неготовність інших, взяло на себе в минулому році лідерство у питанні облаштуванні кпвв на лінії зіткнення. Більше того, розуміючи нестабільність фінансування з резервного фонду, ми схвалили рішення зняти гроші з ремонту Київського шлюзу (сподіваюся, мешканці Кончи-Заспи нас пробачать) і зарезервувати їх для будівництва кпвв. Незабаром завершуємо проектування, оголошуємо тендер, і будемо планувати завершення будівництва до кінця грудня за умови чіткої роботи області. Бо так сказав Президент

Загальні підсумки і поради:

Президент може бути простим, своїм, навіть трохи пришелепкуватим, але не може бути неадекватним чи смішним. Бо він Президент!
Матеріали до поїздки треба читати. Ми, до речі, зробили для Вас повний сет. Ви не можете знати всього, але не можете не знати нічого про об’єкт, який Ви відвідуєте. Читайте! Це важко, але через півроку буде легше, якщо будете ще через півроку.

Треба визначитися: Ви відповідаєте за все чи майже ні за що? Бо за підсумками перших двох місяців – ні за що, а звільняєте, даєте доручення і розповідаєте всім про все. Пастка у тому, що якщо Ви коментуєте все, то і відповідати доведеться за все. Тоді чергові звільнення не допоможуть, питатимуть з Вас.

П.С. Скажіть, а хто Вам більший друг: Медведчук чи Портнов? Бо якщо не знаєте, то хочу Вам нагадати, вони не вершники Апокаліпсису. Вони навіть не злі генії. Завдяки успішній роботі одного з них два президенти пішли у ганебну відставку, інший був адвокатом кандидата в Президенти, яку запроторили у в’язницю, їхня політична кар’єра – суцільні провали, а юридичні, бізнес чи організаційні здібності «успішні» лише через те, що не були предметом справжніх розслідувань правоохоронних органів.

Так і Ходор з Гри Престолів міг би стати найкращим юристом, ламаючи все через коліно.

Volodymyr Omelyan