Приветствую Троещину! Мне трудно согласиться с Вашим выбором, но я уважаю и понимаю его. Время является судьей

Новости

Нардеп Борислав Береза, який балотувався у Верховну Раду по 213 округу програв. Про це сам кандидат написав у Фейсбуці:

“Вітаю Троєщину! Перемогу на 213 окрузі отримав Артем Дубнов, від команди президента Зеленьського. Саме він буде представляти інтереси мешканців Троєщині у ВР.

Тож після першого засідання саме він пише законопроекти та проводить експертизу, закриває наливайки та казино на Трої, відкриває лікарню, вирішує питання непрацюючих ліфтів і виправдовує кредит довіри.

Тепер саме він приймає мешканців Трої, допомогає їм, обробляє тисячі звернень. Після прийняття присяги це вже він представляє інтереси України в ПАСЕ, він бореться з корупцією в Україні, він очолює ТСК та заважає будувати сміттевий завод на Троєщині біля ТЄЦ-6 та регулярно звітує перед вами.

І зараз у мешканців Троєщіни буде можливість порівняти, як зміниться чи не зміниться наш район.

Троєщинці – я поважаю Ваш вибір. І згідно йому я залишаю цей фронт боротьби кандидату від Президентської команди – Артему Дубнову.

Проте я не залишаю боротьби киян та українців за право самоідентифікації, я продовжую боротьбу за європейський вибір українців, я залишаюсь в політиці! Як саме, я вирішу в найближчій час.

Мені важко погодитись з Вашим вибором, але я поважаю і розумію його. Час є суддею.

Ми продовжуємо боротьбу за правду! Ми хочемо змін, але за суттю, а не за формою.

Хочу подякувати всім, хто підтримав мене на виборах. Хочу подякувати всім, хто допомогав мені всі ці роки. І я вдячен всім, хто віддав за мене голоси.

Вдячен за те, що ви своєю довірою так високо оцінили мою роботу. А зараз мені треба відпочити, придилити увагу сім’ї та близьким, а також зробити висновки щоб рухатись далі.

Ця сторінка мого життя вже перегорнута. Що буде написано на нових сторінках покаже лише час. І він вже почав свій відлік.” – пише Береза.

Загрузка...