Зеленський за 3 хвилини знайшов 175 мільйонів на дороги: барига Яценюка в шоці

Новости

Це повинен бачити кожен! Зеленський показав, як переконати баригу невідкладно профінансувати дороги в області, яку він 5 років грабував будучи членом угруповання Народний Фронт.

Член угруповання Народний Фронт Андрій Іванчук за 3 хвилини розмови із Зеленським погодився негайно виділити 175 мільйонів накрадених у людей грошей, на будівництво доріг в своїй області.

Президент Володимир Зеленський під час візиту в Івано-Франківську область зобов’язав мажоритарника Андрія Іванчука профінансувати будівництво доріг на 175 мільйонів гривень.

Під час наради з місцевою владою Зеленський розповів, що дізнався від громадян, що в ряді міст немає доріг з 90-х років.

«Не тільки Космач. Мені сказали, що в 5 містах немає зовсім дороги і не було », – сказав президент.

Він попросив екс-голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука розповісти, де немає доріг, які дороги за останні роки відремонтували і скільки потрібно коштів на будівництво доріг в згаданих 5 містечках.

По дорогах відповів голова села Космач, зазначивши, що потрібно 175 мільйонів гривень.

Після цього Зеленський близько 3 хв поговорив з мажоритарником і зобов’язав його знайти 175 мільйонів.

«175 мільйонів вам потрібно, і все буде нормально? Я бачу пана Іванчука (Андрій Іванчук, нардеп 8 скликання, обраний від «Народного фронту», і депутат ВР 9 скликання, обраний як самовисуванець – ред.). Ви ж стали депутатом, я чув. Ви даремно сюди прийшли. Ви ж тут народилися? Ви ж з Коломиї? Дуже добре. 175 мільйонів гривень є? »- звернувся Зеленський до Іванчуку.