“Не потрібно створювати додаткові кормушки для чиновників!” У Зеленського анонсували ліквідацію комітету з питань ветеранів

Новости

В українському парламенті нового скликання більше не буде комітету з питань ветеранів.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 15 серпня. Ситуацію більш детально прояснила депутат від президентської політсили «Слуга народу» Галина Третьякова на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

В четвер було проведено засідання підготовчої парламентської групи. На ньому було прийнято рішення обійтися без комітету з питань ветеранів.

За її словами, незважаючи на ідею про скорочення відповідного комітету, партія «Слуга народу» лобіюватиме інтереси ветеранів України.

Майбутній народний депутат ВРУ Третьякова додала, що для того, щоб захищати інтереси бійців зовсім «не потрібно плодити бюрократію у вигляді комітетів, або навіть цілих міністерств».

Вона підкреслила: «Не потрібно створювати додаткові кормушки для чиновників або механізми задоволення політичних амбіцій для депутатів. Стратегія наша полягає в тому, щоб прийняти закон про ветеранів, який чітко регламентуватиме пільги і категорії всіх ветеранів – крім ветеранів праці ».

Також політик додала: «Потрібно відмовлятися від такої практики, коли кошти спрямовуються не на соціальний захист тих, хто його потребує, а на утримання роздутого держапарату.

У нас не буде комітетів у справах пенсіонерів, у справах інвалідів, у справах ще когось. Однак ніхто не буде забутий або обділений ».