“Що мені потрібно все кидати і йти працювати?”: Дружина Гримчака зробила гучну заяву і розлютила українців

Новости

Дружина затриманого заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака розбурхала соцмережі заявою про те, що у її сім’ї немає ніяких заощаджень.

Цікаво, що її чоловіка затримали за підозрою у вимаганні хабара в 1,1 мільйона доларів.

“У нас на сьогоднішній день виключно тільки трикімнатна квартира, у нас навіть машини немає. Які гроші можуть бути вилучені у нас, я взагалі не розумію.

Більш того, у мене зараз гроші залишаться десь до кінця місяця, а далі, якщо Юрію Миколайовичу не виплатять зарплату, я не знаю, як мені годувати дітей “, – сказала вона.

Юлія Гримчак також додала, що її сім’я також утримуэ двох матерів, одну з яких нещодавно прооперували. Вона вважає, що на неї і чоловіка йде прямий тиск з боку керівництва країни.

Дружина затриманого Гримчака поскаржилася, що грошей у неї вистачить лише до кінця місяця, після чого сім’я залишиться без грошей.

“Я перебуваю на двох магістратурах, вчуся на денному та заочному. Виходить, що мені потрібно все кидати і йти працювати, або я не знаю що. Корупціонера знайшли! Я в шоці була”, – резюмувала вона.