Зеленський публічно зірвався, ситуація загострюється: “Мене на всіх не вистачить”, кадри до мурашок

Новости

У прес-марафоні Володимира Зеленського виникла пауза, під час якої задати питання президенту змогли прості українці, які прийшли на захід

У четвер, 10 жовтня, президент України влаштував так званий прес-марафон, під час якого журналісти можуть поставити йому всі їхні запитання. Зараз розмова з представниками ЗМІ тимчасово поставлена ​​на паузу, щоб дозволити учасникам зробити короткий перепочинок.

Загрузка...

Під час цієї перерви у Зеленського зав’язалася спонтанна «прес-конференція» з простими українцями, які зібралися на першому поверсі і скористалися шансом поставити президенту особисті питання.

Так, до президента звернулися мати вбитого бійця АТО, жінка з Дніпра, яка скаржилася на місцевого мера Бориса Філатова, мати вбитої Ірини Ноздоровской. Крім того, з натовпу були чутні вигуки про вбивство журналіста Павла Шеремета.

«Мене не вистачить на всю країну!…Я займаюся… Я вже головний у нас поліцейський, генеральний прокурор, голова служби безпеки … Людина, котрий займається міграцією, Філатовим … Я вже все … Шереметом – займаюся ! .. Зрозумійте, я людина», – підкреслив президент.

У той же час він пообіцяв, що вирішить всі поставлені перед ним питання.

Раніше ми повідомляли про те, що Зеленський розповів, яке майбутнє чекає Верховну Раду.

Більш того, президент Володимир Зеленський визнав, що спілкування серед народних депутатів щодо всіх законопроектів проходить дуже довго.

«Всі лідери країн аплодували тій швидкості, з якою ми працюємо … Всі вони знаю, що якщо ми за перші два роки не приймемо всі концептуальні закони, ми нічого не приймемо. Це пройшли всі країни світу. Тому я говорив депутатам Ради, краще в першому читанні прийняти закон, потім на комітетах прибрати всі помилки», – підкреслив глава держави.

Загрузка...