Російський журналіст Бабченко покинув Україну: «Пацан сказав, пацан зробив. Портнов приїхав — Бабченко поїхав»

Новости

Російський журналіст Аркадій Бабченко, який покинув РФ і пережив у Києві замах на вбивство, вирішив виїхати з України.
Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Він нагадав, що обіцяв виїхати з країни в разі перемоги на виборах президента України не того кандидата.

«Щось я не зрозумію, а чого всі так сполохались? «Якщо Україна вибере «кандидата Х», — ​​я зараз без персоналій, я про загальну тенденцію в країні, — я наступного ж дня починаю запуск процесу «я звалюю». Якраз пів року тому написано. Ось якраз, майже день у день. Я сказав. Я зробив. У чому проблема?

Всі ці пів року у мене в коментарях слиною захлиналися: «Бабченко, ми вибрали Зеленського. Звалюй, як обіцяв. Ну ось. Пацан сказав, пацан зробив. Процес «я звалюю» запущено. Портнов приїхав — Бабченко поїхав. Чим ви тепер незадоволені? Поміняли хулігана», — пише Бабченко.

«Окреме спасибі хочу передати Євгену Кисельову за те, що він зміг втриматися і не розкрити хоча б уже мою адресу проживання. Кремень, а не людина», — додав Бабченко.

Водночас журналіст не уточнив, в яку саме країну переїхав. У Росії він відкрито критикував чинну владу, зокрема за розв’язання війни на Добнасі. Через погрози на батьківщині він переїхав до Києва в лютому 2017-го.

До цього про те, що Бабченко поїхав з України, повідомив журналіст Євген Кисельов. На своєму ютуб-каналі журналіст виклав першу програму — «ПонаУехавшие» — про російських емігрантів в Україні.

У фейсбуці один із читачів запитав, чому в програмі не було Аркадія Бабченка. На це Кисельов відповів, що Бабченко поїхав з України «чи то у Фінляндію, то чи в Естонію».

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3157522