“Він не втримається при владі.” Генерал озвучив причину, по якій Зеленський може покинути пост Президента України

Новости

Українська влада зобов’язана об’єктивно оцінити ситуацію на Сході нашої країни, щоб «пройтися щільно» по Мінським угодами.

Про це в коментарі «Обозревателю» розповів колишній заступник керівника Генерального штабу Збройних сил України, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко.

У своїй заяві генерал ВСУ підкреслив: «Я називаю свій план по Донбасу планом правди і часу.

Нам потрібен мир, чи ні? Якщо так, то ми повинні робити щось. І так, як на Мінських домовленостях зав’язано дуже багато дипломатії, санкцій, і всього іншого, то спочатку потрібно пройтися саме по ним.

Або ж потрібно реалізувати їх на прийнятних для нашої країни умовах. Є ще варіант – повністю і назавжди відмовитися від них і шукати щось інше ».

Згідно зі словами генерала, влада, яка була в Україні до Зеленського, «не мала реалістичного погляду на речі, через що війна на Донбасі і затягнулася».

Відповідно до думки Романенко, для того, щоб був встановлений мир, на Сході України потрібно «показати правдиво ситуацію, яка є всередині нашої країни щодо цього, а також провести детальну військову розвідку».

Наостанок військовий додав: «У разі якщо гарант Конституції Володимир Зеленський не вирішить питання з миром, не знайде варіанти, то скоріш за все, при владі він просто не втримається».

Джерело