Українців пoчaли мaсoвo гoспiтaлiзyвaти з підозрою на к0р0нaвiрyс: подробиці

Новости

На коронавірус перевірили декількох українців, які нещодавно повернулися з Китаю

Коронавірус з Китаю 2019 nCoV запідозрили у 22-річної українки, яка нещодавно повернулася з КНР. Дівчину госпіталізували в інфекційну лікарню Рівного. Ще два пацієнта потрапили до Львівської інфекційної лікарні. Що відомо про коронавіруси в Україні – в матеріалі Styler.

Дівчина з Рівного сама звернулася в лікарню, тому що відчула себе погано після повернення з Піднебесної. З симптомами застуди – підвищена температура, нежить, кашель, дівчину відразу ж доставили в інфекціонку на обстеження.

Справа в тому, що специфічного тесту на китайський коронавірус в Україні немає, тому медики пішли методом виключення – взяли аналізи на грип і ГРВІ. Після з результатів дівчину зможуть виписати, якщо виявиться, що це не коронавірус.

Ще один пацієнт знаходиться у Львівській інфекційній лікарні. Він сам пішов до лікарів, коли повернувся з Китаю і відчув симптоми застуди. На даний момент відомо, що ймовірність коронавируса у чоловіка не висока.

“Наш пацієнт прибув з курортного острова, він не знає, знаходився в тісному контакті з хворим або не перебувала. Контактував з великою кількістю людей, і нас, власне, насторожив той симптом – тяжкість при диханні, – каже головний інфекціоніст Львівщини Наталія Тімко, пише ТСН.

Раніше ще один студент, який прилетів з Китаю до Львова, звернувся до медиків через симптоми ГРВІ. І хоча медики не підтвердили коронавірус, молода людина вирішила залишитися в лікарні.

Нагадаємо, що основними симптомами цього штаму коронавируса є лихоманка, кашель і ускладнене дихання. Небезпека вірусу полягає в тому, що він дуже швидко вражає легені, викликаючи вірусну пневмонію.

Вірусом заразилися на ринку морепродуктів в місті Ухань (провінція Хубей), пізніше стало відомо, що він почав передаватися від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Інкубаційний період складає 14 днів, а людина стає заразним ще до появи перших симптомів.

У той же час в МОЗ України заявили, що на території України випадків зараження не зафіксовано. У відомстві дали інструкцію медикам, як діяти в разі підозри на коронавірус.

Загрузка...