Пoлiцiя піднята по тpивoзi! В Києві пoчaлoся! Людям увірвався терпець і вони піши у наступ (Відео)

Новости

У Києві в понеділок, 28 вересня проходить акція протесту. 

У центрі столиці протестують підприємці, які обурені вимогою влади працювати з касовими апаратами. 

Перші кадри акції протесту оприлюднив Telegram-портал PavlovskyNews. 

У паблік пишуть, що підприємці звинуватили Данила Гетьманцева, главу комітету ВР з питань фінансів у знищенні малого бізнесу в Україні.

Акція протесту Київ. Фото: скріншот Telegram

Новий законопроект, на думку підприємців прирівнюють до «податковому терору» – законам, які значно ускладнюють ведення бізнесу.

За словами підприємців, введенням касових апаратів наступають їм на горло, а штрафи знищать бізнес – тепер доведеться платити від 51 тис. Грн до 340 тис. Грн навіть через програмного збою.

Акція протесту Київ. Фото: скріншот Telegram

Раніше Міністерство юстиції зареєструвало наказ Міністерства фінансів про порядок реєстрації і застосування програмних РРО, зокрема, програмного забезпечення «РРО в смартфоні».

Підприємці назвали нардепа «ГетьМамЦевим», а також звинуватили в тому, що він намагається знищити ФОП. 

Акція протесту Київ. Фото: скріншот Telegram

Порядок охороняють десятки правоохоронців. Акція протесту проходить мирно. Самі підприємці вважають, що таким чином з них намагаються вичавити останні копійки, тоді як олігархи і «свої» можуть спокійно виводити гроші в офшори, уникаючи сплати податків.

Це не перша акція протесту. Підприємці вже не раз виходили під стіни Верховної Ради. Вони мають намір достукатися до влади.