Директорку стоматологічної клініки намагалися вбити у власному кабінеті: били по голові, а око проштиркнули ножицями

Новости

Лікаря-стоматолога підозрюють у замаху на  вбивство своєї керівниці. 62-річну директорку Житомирської  стоматологічної клініки знайшли непритомною у власному кабінеті.

Її били тяжким предметом по голові, а око проштиркнули ножицями. Колеги спочатку подумали, що це нещасний випадок. Але поліція цю версію одразу відкинула.

Колеги спочатку подумали, що це нещасний випадок. Але поліція цю версію одразу відкинула.

Про те, чому і що вказує на причетність до злочину підлеглого, йдеться 30 листопада у сюжеті ТСН.19:30. 

Непритомну директорку приватної стоматологічної клініки увласному кабінеті у калюжі крові знайшла бухгалтерка.  Двері клініки журналістам не відчиняють, хоча видно, що всередині хтось є.

У сусідній перукарні, яка теж належить потерпілій кажуть,  ніхто не бачив і не чув, як усе сталося. Спочатку думали, що це нещасний випадок. Директорка впала і  нахромилася на ножиці. Вони стирчали в оці.

Колеги викликали швидку. Потерпілу  доправили в реанімацію обласної лікарні. Її стан лікарі оцінюють як тяжкий. У жінки травми голови та ока.

Слідчі , які приїхали на місце , нещасний випадок одразу відкинули. За характером травм було зрозуміло, директорку хтось намагався вбити. З кабінету нічого не зникло. Підозри впали на працівника цієї ж  клініки   28-річного стоматолога-ортопеда.

«Обстановка свідчила про те, що вона просто сиділа в кабінеті і наносила собі макіяж, а далі вона впала від удару,  і фактично втратила свідомість.  Слідчі кваліфікують справу як замах на вбивство , тобто були виконані всі дії, щоб позбавити людину життя. І мотив про це свідчить і травми,  які були завдані», — зазначає речниця ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.

У поліції припускають, що молодий лікар намагався вбити директорку клініки начебто  через борги. Він позичав у неї гроші на своє весілля і приховував виручку.

«Потерпіла позитивно до нього ставилася. Але дійсно позичала йому кошти. Окрім того, з’явилися у нього боргові зобовязання через його недобросовістність  в роботі. Власниці (клыныки — Ред.) стало відомо, що чоловік недобросовісно  обходився з коштами від клієнтів», — говорять у поліції.

Син потерпілої Сергій Яремчук каже  — ні з ким із підлеглих мати  не конфліктувала.

Загрузка...

«Це звір і нелюд. Він присвоював мабуть гроші. Декілька разів його бачив, навіть не можу сказати, що це за людина. В неї (потерпілої матері — Ред.) дуже багато друзів, знайомих, всі в шоці», — розповідає чоловік.

Молодого лікаря нині тримають під вартою, йому інкримінують замах на убивство. Своєю чергою тесть затриманого Микола Лавренчук твердить — зять такого вчинити не міг.

«Я нікому не вірю. Ніяких грошей він не винен, тому що він забезпечений був на всі сто. Ніяких коштів не потребував, я не вірю», — говорить він.

Підозрюваний теж своєї провини  не визнає, а у клініці після інциденту хочуть встановити камери відеоспостереження.