Цю гидоту робить Порошенко. Відповідальні виконавці – Березенко, Кононенко і Ковальчук, — Ляшко

Новости

Олег Ляшко вимагає від Петра Порошенка припинити розколювати країну. Про це лідер Радикальної партії написав на своїй сторінці у Facebook. Ляшко закликав всіх демократичних кандидатів об’єднатися проти насильства під час президентської кампанії. “Мені стало відомо, що готуються провокації на моїх зустрічах з людьми.

Цю гидоту робить штаб Порошенка. Відповідальні виконавці – Березенко, Кононенко і Ковальчук. За вкрадені в українців гроші вони організовують масовий підкуп виборців і брудні провокації проти опонентів Порошенка. Для провокацій наймають ветеранів АТО і так званих активістів”, – зазначив лідер РПЛ. Ляшко наголосив, що цими діями Порошенко ставить під загрозу життя і здоров’я громадян та дискредитує виборчий процес.

“Вимагаю від Порошенка припинити розколювати суспільство і дискредитувати виборчий процес. Я звертаюся до всіх демократичних кандидатів об‘єднати наші зусилля проти насильства на виборах і фальсифікацій, які організовує штаб Порошенка”, – зазначив Ляшко. На всіх фальсифікаторів чекає суд, переконаний політик. “Відповідальність за постраждалих внаслідок провокацій громадян повністю ляже на Порошенка і його кривавих сатрапів Березенка, Кононенка, Ковальчука. Тому вони разом із своїм патроном після виборів обов‘язково відповідатимуть перед судом за свої злочини проти громадян. Все фіксується і час розплати настане!”, – попередив Олег Ляшко.

Источник