Може Зеленський і не зробив нічого для мене і моєї країни, але це незробив, виглядає краще ніж… зробив

Новости

Я не хочу комусь дорікати і розумію що попередні опитування дуже не об’єктивні, але серед своїх знайомих більшість хоче проголосувати за Зеленського. І повірте що не в тому справа з ким він, а в тому, що не вірять більше іншим. Метод тримання людей в злиднях і підкиду кістки раз на рік вже дійшов апогею.

Люди бояться про це говорити, бо вже надивилися на тисячі ботів, які кидаються на того хто проти їхнього кандидата. Бояться накидів з сторони інших. Але всі вже втомилися. Українці пизд@ть Українців за політичні вподобання. Лиють бруд один на одного. А всі хто зверху, сидять і сміються над нами. Як чесно, я би взагалі заборонив політичну агітацію.

Пройшов термін, народ подивився як живе, що має. Як нічого, то обрали іншого. Як щось зробив добре, то напевне і проголосувати не шкода би було. Але розумію що то утопія. А розтолковувати бідним про те що вони живуть щасливо і в достатку, то вже маразм і паранойя.

Я атеістично налаштована людина, почав молитися щоб тільки не було зашквару в суспільстві. Ми і так маємо багато біди на нашій землі.

Я розумію також що мій кандидат, за якого я хочу віддати свій голос не пройде, бо його задавлять десятки інших технічних. Але у випадку як Зеленський і Порошенко увійдуть у другий тур, я віддам голос за Зеленського. Це моя особиста думка.

Я не навязую її і прошу поваги до моєї думки. Може Зеленський і не зробив нічого для мене і моєї країни, але це незробив, виглядає краще ніж …зробив.

Загрузка...

Don Alexeich