Дуже боюся, що Порошенку і його посіпакам BДАСТЬСЯ!, — журналіст розповів як Порошенко зібрався «виграти» вибори

Новости

Не кажи «гоп»…!!! Не вірю, що в Україні існують такі сили, які спроможні перешкодити Петру Порошенку здійснювати фальсифікації, маніпуляції виборів і підкупи виборців. Н Е B І Р Ю !!!

«Не маючи жодного шансу виграти вибори, нинішній президент намагається їх просто купити, але масштабний всеукраїнський підкуп Порошенкові здійснити не вдасться», — стверджує Юлія Тимошенко.

Цікаво знати, на чому грунтується її таке стійке переконання? А я уявив усю цю грандіозну махіну маніпуляцій та фальсифікацій і дуже боюся, що Порошенку і його посіпакам BДАСТЬСЯ маніпулювати, фальсифікувати і масово підкуповувати виборців.

Адже до справи залучені СБУ, ГПУ, МBС… Православна церква України — а це сотні тисяч оболванених, задурманених прихождан… Армія за наказом командирів, замполітів та капеланів, без усякого сумніву, голосуватиме за Порошенка. Зеків у тюрмах також змусять голосувати за нашого Петра Олексійовича. Незамінимий резерв — пенсіонери і малоймущі — за тисячу гривень і пакет гречки усе на світі продадуть: і совість, і душу. Ну, а далі у хід підуть «каруселі», фальсифікації під час підрахунків голосів, брудні технології, наклепи за допомогою провладних ЗМІ… тощо.

Одній «Батьківщині» впоратись з такою гігантською махіною маніпуляцій і фальсифікацій не під силу. Думаю, для того, щоб хоча б якось перешкодити Порошенку робити його чорну справу під час передвиборчої кампанії і під час виборів, необхідно створити Bcеукраїнський Громадянський Рух з протидії фальсифікації виборів. І щоб такі осередки на чолі з юристами, чесними представниками правоохоронних органів діяли в кожній виборчій дільниці. До такого Громадянського Руху повинне долучитись студентство України, інша прогресивна і активна молодь… усі чесні і небайдужі до майбутньої долі України.

Rostyslav Demchuk

Загрузка...