В БПП визнали! Порошенко таки відповідає за бідність (ВІДЕО)

Новости

У програмі кандидата в президенти Петра Порошенка пріоритетом є подолання бідності. Про це в ефірі «Прямого» в ток-шоу «Ехо України» заявив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Ігор Гринів.

Гринів розповів, що Конституційні повноваження не обмежуються зовнішньою політикою президента. Президент відповідальний насправді за все, що відбувається в країні, і за саму країну.

«Знаєте, всі звикли до цієї мантри – армія, мова, віра. Можливо, за цією мантрою не прослідкували, що насправді та програма, яка зараз озвучена президентом, ключовим елементом говорить про боротьбу з бідністю. І ті кроки, як найближчим часом президент вже робить або які доручає уряду робити, або зосереджує свою увагу на них, – це в першу чергу є соціальні питання: і сільська медицина, і реформа освіти, і забезпечення клімату для інвестицій», — розповів Гринів.

За його словами, без інвестицій економіка не запрацює.

«Але чому не робилося… де був президент в минулі роки? І про це так само правильно запитати. Знаєте, кожен з нас або думав про це, або у своєму житті пробував збудувати якийсь будинок. І, звичайно, добре будувати цей будинок, коли все в порядку. Але коли збоку на тебе постійно нападають, то повинен забезпечити перш за все певний захист цьому будинку. Коли фундамент в цьому будинку нестійкий, і в ньому насправді є серйозні тріщини, і в нього насправді закладена вибухівка, щоб підірвати – тому так багато пішло на армію зусиль, тому так багато пішло на мову, тому так багато пішло на віру. Бо на піску цей будинок не збудуєш.

Якщо не буде міцного фундаменту, то який би ти євроремонт не робив, ці стіни заваляться. Але зараз настав час євроремонту. Зараз настав час, щоб в цьому будинку були міцні стіни. Зараз настав час, щоб в цьому будинку був надійний дах, і щоб в цьому будинку лунала українська пісня, щоб в цьому будинку було затишно і безпечно. Але – і щоб в цьому будинку було що їсти», — розповів Гринів.

Джерело