Cкaндaл в Укроборонпромі, американці в ш0цi: «Що ви за люди? …»

Новости

Cкaндaл в Укроборонпромі, американці в шoцi: «Що ви за люди? …»

Громадянин США: «У мене двоюрідна сестра живе в США, ні вибачте племінниця моя. Вона займається збором волонтерської допомоги Україні. Причому серйозно професійно займається. Вони збирають величезну кількість всього для армії, для людей переселенців. Ну фантастика. І вона каже: «Що ось це, що ми збираємо розкрадають, а як це?» І цей американець каже: «Що ви за люди? За вас весь світ переживає, вам збирають гроші, а у вас розкрадають військовий бюджет в нахабну? Що ви за люди такі?» Ось же в чому проблема, – підсумував він.

І від себе додам: — Всі ми платимо загальнодержавні податки, з частини якого формується оборонний бюджет. Окрім того, «Коаліція Потроха» ввела цільовий військовий податок на доходи громадян (1,5%) , який має спрямовуватися виключно на оборону країни і підтримку наших вояків і сімей загиблих!

А ці подонки «з банди Потроха» їх крадуть!!! Як Потрох може після цього зустрічатися з людьми, агітувати за себе, та й просто — як може людям в очі дивитися? Злодюга, мародер, торгівець на крові наших захисників, садист, сволота! А хто після цього ходить на зустрічі з ним?

Хто ще буде підтримувати Потроха і голосувати за нього? — Я, особисто, вважатиму таких бандитами, моральними УРОДАМИ, або психічно хворими!

Володимир Пилипчук