Про те як ці тисячі прийшли «добровільно». Пор0хоботи прокололись. Брехня всплила

Новости

Зараз на ФБ розгорілися баталії між порохоботами й рештою українців щодо того, чи проплачений/звезений «мітинг» на Михайлівській.

Різні аргументи та «аргументи» пропонуються з обох сторін, але є один очевидний факт, який ніяк не заховаєш.

Для того, щоб всі ці тисячі прийшли «добровільно», вони б мали про цей захід якось дізнатися, ще й заздалегідь.

Але ЖОДНОЇ реклами в Києві не було. Кілька дописів в ФБ кількох штатних порохоботів очевидно не рахуються, бо достатньо подивитися на більшість тих, хто зараз там, щоб зрозуміти, що ці люди не з ФБ отримають інформацію. Та й у ФБ ці дописи не дуже розходилися, штаб Порошенка навіть рекламу не запустив, хоча щодня тисячі доларів на рекламу в ФБ витрачає.

І ось вони зрозуміли цю очевидну «нестиковочку» та запустили сьогодні джинсу по ЗМІ про «інформування через агітаційні намети» (https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/17/7209418/)

А я, знаєте, маю таку звичку, для загального політичного розвитку, так би мовити, регулярно підходити до агітаційних наметів інших партій на своєму окрузі й брати їхню поліграфію, розмовляти з агітаторами тощо. Й ось, о диво!, чомусь на жодному наметі Порошенка до яких я підходив на цьому тижні (останній в п’ятницю на вул. Ризькій на ярмарці) не було ЖОДНОЇ інформації про цей «добровільний мітинг». Що й так було очевидно, просто приємно особисто їхню брехню розкрити…

Тобто що ми маємо? На мітинг, про який знали кілька десятків порохоботів з ФБ «добровільно» прийшли тисячі киян.

Отже, або Порошенко має телепатичний зв’язок з усіма своїми прихильниками, або знову людям цинічно брешуть, використовуючи «кращі традиції» свого колишнього господаря Януковича аби звести людей на це блюзнірське дійство.

P. S. Шкода, що деякі нібито «поважні» ЗМІ так просто (без жодних уточнень/роз’яснень) тиражують цю відверто маячливу джинсу. Ну, хай люди роблять висновки…

Блогер побачив як розраховуються з прихильниками Порошенка (ВІДЕО)

Загрузка...

Юрій Левченко