ЗВОРУШЛИВО! Зеленський підкорив українців черговим роликом (ВІДЕО)

Новости

Зеленський підкорив українців несподіваним зверненням: «Відчуй Україну, вона тут, іншої ж немає»
Команда Володимира Зеленського показала черговий агітаційний ролик

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського опублікувала новий відеоролик за мотивами пісні, використаної в шоу «Квартал 95».

Відповідний ролик опублікували у YouTube.

Відзначається, що текст супроводжується відеорядом, що стосується надзвичайної важливості кожного голосу українців на виборах.

«Нам набридло бути ніким, наш голос дійсно може змінити все — 21 квітня ми розбудимо нашу країну!» — такий текст супроводжує ролик.

Сам відеоряд складається із картинок, що постійно змінюються та повторюють слова пісні у реп-стилі. Спочатку люди стоять з зав’язаними чорними пов’язками очима, проте потім знімають їх.

«Лови момент, ти все одно будеш неправий в очах людей, коли раптом зробиш свій крок на висоту ідеї. Ти не пусте місце, ти не електорат, ти — особистість», — співається в пісні. Завершується вона словами: «Легко не буде, не нарікаючи».
Варто нагадати, що кандидат у президенти Володимир Зеленський дав неочікувану відповідь на запитання, яке стосується віри та релігії. На запитання журналістів про те, чи вважає він себе релігійною людиною, Зеленський дав ствердну відповідь, однак при цьому додав, що зазвичай не обговорює цю тему.

Джерело