ЩОЙНО!!! Суд виніс рішення стосовно Володимира Зеленського (ВІДЕО)

Новости

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва розглядає позов спостерігача Андрія Хілька з вимогою скасувати реєстрацію Володимира Зеленського як кандидата в президенти. Станом на 23:00 судді пішли у нарадчу кімнату, тому суд оголосив перерву до 00:15.

За даними руху «ЧЕСНО», усі троє суддів, що розглядатимуть справу — недоброчесні: головуючий суддя Ганечко Олена, а також судді Федотов Ігор та Коротких Андрій. «Зазначені судді причетні до ухвалення судових рішень, що спричинили масові фальсифікації на виборах народних депутатів у 2012 році», — кажуть у «ЧЕСНО».

Загрузка...

Про які порушення заявляє позивач?

Під час судового засідання Хілько заявив, що його обурило те, що Зеленський безкоштовно роздавав квитки на дебати на «Олімпійському». На його думку, відповідно до закону, це можна вважати підкупом.

Що кажуть в Зе-команді?

У штабі кандидата у президенти Володимира Зеленського у коментарі Громадському заявили, що позов Хілька «не має ніякої перспективи і є абсолютно безпідставним».

«Позов є необґрунтованим та не ґрунтується на чинному законодавстві України. Ми не вперше зустрічаємось. Це вже 4 чи 5 позов цієї особи», — повідомив кореспонденту Громадського Сергій Іонушас — довірена особа Зеленського.

Чи можна зняти Зеленського з виборів за законом?

Ні. Як пояснила Ольга Айвазовська, голова правління громадянської мережі ОПОРА, яка спостерігає за виборами в Україні, «підстав для оскарження реєстрації зараз не може бути».

«Немає у законі ніяких підстав для задоволення позову, щоб не було (вказано) в позовних вимогах. Сьогодні вже через суд не можна навіть бути включеним до списку виборців, не те, що скасовувати реєстрацію кандидата. Це не афера, а інформаційна провокація», — сказала Айвазовська.

Що кажуть у ЦВК?

Така вимога не може бути задоволена Центральною виборчою комісією. Позивач не надає фактів, що під час заклику придбати квитки був заклик голосувати за кандидата, повідомила у коментарі Громадському представник ЦВК.

Загрузка...

Шостий апеляційний адміністративний суд у Києві відмовився задовольняти позов від спостерігача за виборами від громадської організації «Українська асоціація акціонерів» Андрія Хілька стосовно скасування реєстрації

У Зеленського прокоментували спробу через суд зняти кандидата з виборів
Володимира Зеленського кандидатом у президенти.

Відповідне рішення суд ухвалив вночі проти 21 квітня.

Під час засідання сам Хілько повідомляв суду, що вважає безкоштовне роздавання квитків на дебати на НСК «Олімпійському» з боку Зеленського підкупом виборців і що це порушує українське законодавство. Суд відмовився визнати це агітацією, оскільки обидва кандидати не закликали голосувати за себе, а лише повідомили виборцям, як отримати квитки на дебати. Судді наголосили, що цей позов «не заслуговує на увагу». Таким чином, суд не знайшов порушень законодавства у діях кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Джерело