Як вам таке?! Ставленик Порошенка відзвітував про ремонт дороги якої не існує

Новости

У ГУБЕРНАТОРА ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ВІДЗВІТУВАВ ПРО РЕМОНТ НЕ ІСНУЮЧОЇ ДОРОГИ В ПЕТРИКІВСЬКОМУ РАЙОНІ!!! Так сьогодні вийшов офіційний російськомовний текст під назвою — Завершили обновление участка автодороги Ивановка-Радостное, — Валентин Резниченко.

На Днепропетровщине капитально отремонтировали еще одну дорогу местного значения. На этот раз – в Петриковском районе. Современную автодорогу с ровным покрытием вместо глубоких ям получили жители поселков Ивановка и Радостное. В целом подрядчики обновили почти 7-километровый участок дороги. Об этом сообщил председатель Днепропетровской облгосадминистрации Валентин Резниченко.

Як людина яка проживає і працює в Петриківському районі можу ВАМ повідомити, що с. Іванівка Петриківського району не межує з населеним пунктом з назвою «РАДОСТНОЕ» , оскільки населеного пункту в Петриківському районі з такою назвою взагалі не існує!!!

Не знаю, що і де Вони насправді ремонтували але проїхати без МАТЮКА через с. Єлизаветівка дорогами обласного значення практично не можливо.

https://ru.wikipedia.org/…/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B8%D…

P. S

ПРИКЛАД ЯК ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ : У Китаї за 43 години побудували новий багатосмуговий автомобільний міст
Старий міст демонтували за добу:)

Насправді такими поганими автодороги на Дніпропетровщині ще не були ніколи !!! Жителі населених пунктів Єлизаветівка, Кринички, Нікополь, Кривий Ріг , П*ятихатки підтвердять ВАМ цю ситуацію. Сьогодні проїхати до Дніпра і не потрапити жодного разу в яму це везіння .

І все одно, більша частина «адептів шоколадної диктатури» з команди цього губернатора на повному серйозі готуютья до виборів ВР !!! Вони впевненні, що уникнуть покарання за корупційні оборутки. Більш того, вони вже поділили всі мажоритарні округи , та заручилися підтримкою адмінресурсу:)

Загрузка...

Maxim Golosnoy