ЩОЙНО! На Росії зробили гучну заяву щодо російсько-української війни на Донбасі

Новости

У Росії заявили, що капітуляція самопроголошених «Донецької і Луганської народних республік» неможлива. Таку позицію висловив повноважний представник РФ на переговорах Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Сході України Борис Гризлов

«Донецький і луганський референдуми стали відповіддю на збройний переворот, на підйом неонацизму, на побиття і вбивства незгодних із новою київською владою, на оголошення і початок каральної операції», – висловився він.

Більше того, представник Кремля запевнив, що «референдуми» стали реакцією на грубе порушення прав громадян, на загрозу життю й агресію із заходу.

«Київська «партія війни» не залишила жителям Донецька й Луганська іншого вибору, крім самостійності і самозахисту. Все, що отримував Донбас від офіційного Києва, – це агресія і блокада. Все, що чув Донбас від офіційного Києва, – це погрози та вимоги здатися. Звичайно, жодної капітуляції Донецька і Луганська не буде і бути не може. Не для цього жителі «ДНР» і «ЛНР» захистили своє право на життя, на гідне майбутнє, на рідну мову і нестерту історичну пам’ять», – заявив Гризлов.

Як повідомлялося раніше, Росія зірвала переговори щодо перемир’я на Донбасі напередодні Великодня. Гризлов на зустрічі навіть не з’явився, відправивши замість себе дипломата Азамата Кульмухаметова.

Джерело