Потрусіть свої скарбнички: раптом, десь завалялась! Металеву гривню продали на аукціоні за ₴40 000 (ВІДЕО)

Новости

Днями на аукціоні для колекціонерів Violity було продано рідкісну монету номіналом 1 гривня за великі гроші, повідомляє кореспондент «Прибутку». Металева гривня 1992 року, на гурті (ребрі) якої зазначено 1996 рік, при стартовій ціні в одну гривню зрештою пішла з молотка за 40 001 гривню.

Торги тривали з 5 травня і до пізнього вечора 10 травня. За цей час було зроблено 165 ставок. Під завісу за монету боролись двоє учасників, що ховаються під ніками Evgeniy_17 та Черный Князь. Останній, власне, й переміг в аукціоні, запропонувавши за монету на 338 грн 50 коп більше, ніж конкурент.

Гривню продано за ціною у 40 тисяч разів вищою за номінал

Продавцем, до слова, виступив користувач Letvin, який зазначив, що знаходиться у Львові.

За перебігом продажу лота стежило 449 людей. Серед них і Василь Бегіш з Івано-Франківська, автор YouTube-каналу «Цінні обігові монети України», який вів стрім завершальних хвилин торгів за рідкісну металеву гривню (дивіться нижче).

На форумі нумізматів пишуть, що таких монет дуже мало, їх кількість нібито можна перелічити буквально на пальцях однієї руки.

«Це капець яка рідкість! Самі по собі гривні 1992 року дуже дорогі — більше десяти тисяч [гривень за штуку]. А це — просто унікальна монета», — сказав в коментарі «Прибутку» нумізмат-початківець, який побажав зберегти свою анонімність.

Джерело