Порошенко розійшовся не на жарт!!! Він почав роздавати нагороди вже у Брюсселі

Новости

Орден Ярослава Мудрого президенту Єврокомісії і поради новообраному президенту України від Петра Порошенка. На роздачі орденів і медалей в Україні Петро Порошенко не зупинився. Продовжив цю справу у Брюсселі, куди він прибув з нагоди 10 — ліття створення «Східного партнерства». Порошенко висловив подяку представникам інституцій Євросоюзу за ефективну співпрацю з Україною і вручив президенту Єврокомісії Жану-Клоду Юнкеру орден Ярослава Мудрого.

Разом з тим під час прес-конференції, відповідаючи на запитання його підлабузників з «Прямого», яку б Порошенко дав прораду Bолодимиру Зеленському, той відповів:

«Слідувати шляхом, який був початий президентом Порошенком», — сказав все ще чинний глава держави.

Bід себе скажу! Шановний Bолодимире, боронь Боже йти по трупах, по смертях і по крові до влади, як це робив Петро Олексійович Порошенко і його посіпаки!

Іти його шляхом — це грабувати і руйнувати Україну. Іти його шляхом — це завести наших бійців у ворожі «котли» і залишити солдат на призволяще. Іти його шляхом — це брехати про перемоги і досягнення. Іти його шляхом — це підігрувати Москві… Одним словом, Bолодимире, шлях Петра Порошенка всіяний злом і неправдою, не йди ним!

Rostyslav Demchuk