Вже завтра інавгурація Зеленського! Порохоботи волають…, сходять отрутою та хочуть, щось там качати під Радою…

Новости

Вже завтра інавгурація Зеленського. Порохоботи волають про перекритий Київ, сходять отрутою та хочуть, щось там качати під Радою… Ну, що ж… Буде гарний привід їм срачів надавати))). В цей час Володимир, збирає людей в Маріїнському парку та разом з усіма, буде йти до Ради давати присягу, яка буде транслюватися на великих екранах, для усіх бажаючих підтримати його на місці.

Я вирішила не їхати, але буду відслідковувати все онлайн і відкоркую шампанське, бо навіть якось не віриться, що це відбувається насправді. Ми не знаємо, чи хватить сил, команді Зе, зламати усі голови цій гідрі, що нині при владі, але неминучість відчутних змін, вже відчувається шкірою та серцем.

Чи заявить новий Президент про розпуск Ради? Певно, що так. Чи піде він шляхом заявлених змін — твердо так, бо ми — українці, не дозволимо іншого розвитку.

В кожному випадку, завтра левова частка українців, буде відчувати певне піднесення)
І це добре)

Бажаю пану Зеленському, виконати його заяву: «Рада зробила незручності нам, а я обіцяю, що ми зробимо незручності їм», але з похибкою з незручностей, в посадки та реальні строки)

А киянам, які піну пускають, про перекритий Київ, раджу згадати те саме, тільки під час параду і Іловайського котла, що влаштував Порошенко.

Svetik Olishevskaya