Прямо зараз! АП! Ляшко пробивається до Зеленського з камерою! Дивіться що там робиться (ВІДЕО)

Новости

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко веде пряму трансляції з Адміністрації президента, де відбудуться консультації з приводу розпуску Верховної Ради. Про це Олег Ляшко повідомив у прямому ефірі.

Нагадаємо. Новий президент України Володимир Зеленський проводить зустріч із керівниками фракцій парламенту з приводу розпуску Верховної Ради. Консультації відбуваються в приміщенні Адміністрації президента (АП). У прес-службі АП зазначають, що після завершення зустрічі на площі перед адміністрацією відбудеться брифінг для ЗМІ.

Загрузка...

Про намір розпустити парламент Зеленський заявив у своєму виступі з трибуни Верховної Ради під час процедури інавгурації.

Вчора лідер Радикально партії Олег Ляшко на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук опублікував отримане ним запрошення на консультації з приводу дострокового припинення повноважень чинного скликання Верховної Ради, підписане президентом. За словами Ляшка, конституційних підстав для розпуску парламенту немає, проте його політсила готова йти на дострокові вибори, враховуючи очікування суспільства.

Конституція передбачає, що рішенню президента про розпуск парламенту передують консультації глави держави з очільниками Верховної Ради, його заступниками та лідерам депутатських фракцій.

Джерело