Терміново! Зеленський скликає команду Порошенка по невідкладному питанню

Новости

Президент України Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з питання звільнення українців з російського полону. Про це він заявив на сьогоднішній зустрічі з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп, повідомляється на сайті АП, передає УНН.

«На зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання», — йдеться в повідомленні.

Загрузка...

Цю інформацію після зустрічі журналістам підтвердила і віце-спікер ВР Ірина Геращенко.

«Ми готові передати, як попередня команда, всю інформацію, яка у нас є, відносно роботи, яка робилась, для того, щоб наблизити день звільнення заручників і політв’язнів… Тут вперше ми почули сигнал, що нова влада готові взяти цю інформацію для того, щоб використати її в роботі», — сказала вона.

Як повідомлялося раніше, Президент України Володимир Зеленський звернеться до голови Верховної Ради з вимогою зібрати позачергове засідання парламенту, після чого голова ВР у 3-денний термін має зібрати позачергове засідання.

 

Загрузка...