Вибори під загрозою! Спливла нова проблема! Люди Порошенка готують пастку

Новости

Позачергові парламентські вибори під загрозою зриву через Конституційний суд. Про це пише видання Апостроф. Повідомляється, що Конституційному суду, щоб винести остаточний вердикт щодо розпуску Парламенту, потрібна згода не менше 10 суддів. Джерела в КСУ стверджують, що судді можуть прийняти рішення до самих позачергових виборів у Верховну Раду.

“Є ймовірність, що рішення буде прийнято до виборів. Тому що частина суддів ще орієнтуються на Петра Порошенка, при його президентстві їх часто запрошували в Адміністрацію президента”, – заявило джерело, наближене до суддів.

Народний депутат, спілкуючись із журналістами, зазначив, що деякі судді Конституційного суду зараз коливаються, як поступити в даному випадку, так як багато хто вже переорієнтувалися на нового президента Володимира Зеленського.

“Є три групи суддів. Умовно, частина з них орієнтуються на Петра Порошенка, частина були обрані ще за часів Януковича їх умовно називають “суддями Януковича”, і частина – на екс-главу Конституційного суду Шевчука. І ось перші дві групи ще можуть піти на визнання неконституційності, але питання:чи потрібно це Петру? Він вже щосили почав готуватися до виборів”, – підкреслило інше джерело в коментарі журналістам.

Другий тур виборів президента України

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський зробив гучну заяву, опублікувавши указ до Верховної Ради

Загрузка...

У ньому Зеленський закликав народних депутатів у наступні два місяці не використати трибуну Верховної ради для особистого піару, а також не перетворювати парламент на майданчик для виборчих кампаній.

«Незважаючи на те, що ваша діяльність майже остаточно знищила легітимність Верховної ради, у вас є шанс хоч трохи відновити довіру суспільства до представницької демократії. Для цього потрібно лише почати голосувати за реформаторські законопроекти, які були розроблені українськими і західними фахівцями. Вони роками залишаються без розгляду, хоча їх чекають громадяни і країна. Єдине-не треба їх псувати вашими традиційними корупційними витівками”, – зазначив Зеленський.

Зеленський також упевнений, що ЦВК виконає свої обов’язки з організації виборчого процесу.

Джерело