Жахлива новина! Україна втратила ще одного Героя! Не стало екс-заступника командира “Азову” (ФОТО)

Новости

Помер колишній заступник командира полку “Азов” із застосування артилерії Ігор Прозапас, позивний “Кіхот”. Про це 2 червня повідомила прес-служба окремого загону спецпризначення НГУ “Азов”.

“Із сумом повідомляємо, що трагічно та передчасно обірвалося життя колишнього бійця полку “Азов” Ігора Прозапаса на позивний “Кіхот”, – ідеться в повідомленні.

У Ігоря зупинилося серце.

Кіхот долучився до полку “Азов” у 2015 році, був яскравим представником нової військової еліти, представляв покоління справжніх бойових офіцерів, зазначають у підрозділі.

Під авторством Прозапаса вийшло декілька наукових статей, зокрема про систему управління вогнем ISTAR у сучасному військовому конфлікті.

“Друг Кіхот завжди залишиться у наших серцях хоробрим воїном, людяним командиром та вірним побратимом. Його істинна відданість боротьбі та нашій спільній ідеї є прикладом для наступних поколінь.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним Кіхота та всім, хто його знав. Це непоправна втрата для всієї України. Пам’ятаємо!” – ідеться в дописі на ФБ-сторінці прес-служби ОЗСП НГУ “Азов”.

Джерело