Українці лютують… Політична казка Вакарчука закінчилася грандіозним провалом, зроблено заяву: “немає сенсу починати”

Новости

Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук розгнівав українців новою заявою. Влада повинна створити в Україні «казку», щоб жителі тимчасово окупованих українських територій захотіли якнайшвидшого їх повернення під контроль уряду, вважає музикант, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук.

Політолог Юрій Романенко на сторінці в Facebook опублікував пост політичного експерта Олексія Стародубова в якому той гостро відреагував на такі слова Вакарчука. На його думку реальність відрізняється від казок. Так, він навів приклад економічних перетвореннь Криму за минулі п’ять років.

Зараз розмір бюджету Криму близько +/- 2 млрд доларів, при дотаціях з федерального бюджету РФ близько 85%. Через введені санкції минула структура ВРП півострова повністю розвалена. Сьогодні в ній превалюють державний і соціальний сектори. Іншими словами реальність така, що економіка українського регіону повністю зруйнована.

Повернути Крим – це звичайне бажання багатьох українців, але на думку Стародубова, все не так просто, є реальність з якою необхідно рахуватися.

Для початку потрібно вирішити питання з держбюджетом на утримання Криму, обміркувати, як буде проходити реструктуризація нашого зовнішнього боргу і робота із зовнішніми донорами, включаючи МВФ і як в такій ситуації бути з прогнозами зростання ВВП України і т.д.

Стародубов стверджує що такі питання вимагають дуже зваженого і чіткого професійного аналізу.

Відповіді на них і входять в стратегію деокупації Криму і ОРДЛО. Саме подібні реальні питання, а не «казки» в окремо взятому регіоні, повинні входити до порядку денного кожної політичної сили, яка прагне в парламент.

Користувачі мережі почали активно коментувати цей пост. Багато хто відзначили, що Святослав Вакарчук «популіст» і не більше, а також помітили, що краще б той залишався співаком і не ліз в політику в якій практично нічого не розуміє:

«Слава Вакарчук як не став політиком в 2007-му, так і нафіг починати. Найбільша користь від цієї співучої картонки – відбір голосів у Петра. Чисто манекен. А по окупованих територіях хоч би хтось якийсь концепт створив … Одні гасла. І чим далі, тим більше розуміння, що ці території повернуться в слідстві колапсу РФ швидше, ніж нашого зростання :(», «Як виявилося, добре співати – це ще не ознака розуму!», «Слава звичайний, середньостатистичний популіст. Ляшко 2 » , «та навряд чи Ляшко 2. швидше – говоряща голова», – пишуть у коментарях.

Джерело