Щойно! Нардепи провалили надважливий закон! Україна їм до лампочки!

Новости

Ну все, цю Раду час згортати. Вони ні про що не думають, крім про себе та своїх господарів-олігархів. Україна їм до лампочки! Сьогодні депутати не включили до порядку денного законопроект про імпічмент, поданий президентом Володимиром Зеленським: за — 110 нардепів при мінімально необхідних 226.

Нагадаю, 29 травня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект №10340 «Про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент)».

Законопроект, власне, повторив те, що вже написано в Конституції:

✅Імпічмент Президента може бути ініційований більшістю народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.

✅ Звинувачення глави держави має дослідити спеціальна слідча комісія ВР — і зробити висновки щодо наявності у його
діях державної зради або іншого злочину.

✅ Під час процедури імпічменту в Президента мають бути захисники, які стежитимуть за дотриманням його прав і свобод. Висновки слідчої комісії Верховна Рада має розглянути на відкритому засіданні.

Загрузка...

✅ Конституційний суд має підтвердити, що рішення ВР про імпічмент ухвалено з дотриманням процедур, вимог Конституції та законодавства України, а Верховний суд — наявність ознак злочину у діях Президента.

✅ За імпічмент мають проголосувати не менш, ніж три чверті депутатів від конституційного складу Верховної Ради.

Тетяна Висоцька