Людоньки!!! Просто зараз! Негода на Тернопільщині! Дивіться що там робиться (ВІДЕО)

Новости

Негода на Тернопільщині. Село Красіїв… Ольга Квитковская: Ужас конечно. Почему наше правительство допускает до уничтожения природы, и им за это ничего никогда не грозит? Ихние жилье бы так ,что бы остались без ничего сам на сам с ситуацией.Это касается предыдущего правительства.Надеюсь что новое , что то сделает, что бы помочь бедным людям оказавшихся в такой ужасной ситуации.

Alla Amazonka: Хто це непережив той недокінця розуміє страх і відчай людей які все життя будують своє гніздечко і садять ті ж малини можливо і сортові.. хтось малини хтось магнолії.. а в один прекрасний момент вода всьо змиває…. люди безсилі в таких ситуаціях..

Лидия Краснозей: Боже мій, які збитки людям принесло і як дивляться на таке горе наша влада.

Spodaryk Julia: Ось до чого призводить масова вирубка лісів! Рубають не старі, сухі дерева, а великі, молоді, високі з великим коренем дерева. Якби ліс не рубали, то би такого лиха і жаху не було. Був би може не великий потоп але не повінь. Але ж багато людей в цьому селищі не винні в тому, що вирубують ліси!!! Тож не потрібно писати обурливі коментарі!!! Краще помоліться за них!

Нехай береже вас Бог!

Джерело