Це вам не Порошенко. Зеленський наніс нuщівнuй yдар по Медведчуку

Новости

Увага команди президента прикута до Новограда-Волинського. В Офісі президента Володимира Зеленського проявляють цікавість до міста Новоград-Волинський. Як повідомляють мої джерела в ОП, Андрій Богдан спілкувався з Володимиром Зеленським стосовно результатів виборів в 65-му окрузі, де член «Слуги народу» Дмитро Костюк фейєрично переміг двічі спікера парламенту Володимира Литвина.

Інтерес президента до нашого міста викликаний його вдалим розташуванням. Новоград –великий транспортний вузол, в якому перетинаються дві міжнародні траси. Також в минулому місто славилось великими промисловими масштабами виробництва, однак зараз ситуація залишає бажати кращого.

Особливо в Офісі президента зацікавились нашим містом завдяки нафтопроводу «Дружба», через який поставляє нафту в Україну кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук. В оточенні Зеленського розуміють потенційну загрозу від Медведчука і вирішили одразу почати його ослаблювати.

Операцію з приборкання кума Путіна почнуть з Новограда — планується забрати у Медведчука вагомий механізм заробітку у вигляді нафтодоларів.

Як відомо, на новоградській нафтобазі постійно йде розлив «лівого» бензину та дизтоплива — саме тут береться «чорна» готівка на ведення Медведчуком проросійської політики в Україні.

Першим кроком цієї операції, як говорить мій співрозмовник в ОП, стануть місцеві вибори, рішення про які Зе-команда може прийняти вже найближчим часом. Зокрема, серйозну ставку нова влада буде робити на вибори мера.

Нинішній мер Новограда Віктор Весельський команду президента не влаштовує категорично – він абсолютно неефективний, а також не підходить під гасло про «нові обличчя».

Лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков, як мені стало відомо, під час виборчої кампанії зустрічався з деякими потенційними кандидатами на пост мера Новограда-Волинського.

Є інформація, що одному з претендентів на посаду мера запропонували йти на вибори від партії президента, однак його ім’я тримають в секреті.

КОВАЛЬОВА СВІТЛАНА

Джерело