Прuїзд Зеленського в Черкаси перетворuли на цuрк ВІДЕО

Новости

У Черкасах вирішили капітально підготуватися до приїзду Володимира Зеленського. У середу, 31 липня, президент прилетів до Черкас. Там він планує відвідати місцевий аеропорт, а також перевірити дорогу Р-10 і виступити в сесійній залі облдержадміністрації.

Судячи з усього, в місті вирішили підготуватися до візиту президента в кращих традиціях минулої влади. Зокрема, комунальники влаштували боротьбу з калюжами прямо біля будівлі облдержадміністрації. Відповідне відео опублікував в Фейсбук місцевий житель Андрій Сегеда. На кадрах можна побачити, як працівники «висушують» калюжі за допомогою мітли і совка.

«Ех, була б зелена фарба – можна і траву пофарбувати. А, як ви готуєтеся до зустрічі Президента?», – жартома поцікавився автор поста.

У коментарях українці звернули увагу на те, що такий метод боротьби з калюжами давно використовується в армії.

«Пф, старий армійський спосіб – мітлою розмісти по асфальту калюжу, на сонце випарується», «Ми не шукаємо легких шляхів», – пишуть користувачі.

Раніше ми писали про те, що лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук вимагає у президента Володимира Зеленського крісло прем’єра.

Про це повідомляє телеграм-канал «Легітимний» за інформацією своїх джерел. Поки потенційні союзники не можуть домовитися.

За словами інсайдером, Святослав Вакарчук під час переговорів вперто наполягає на посаді голови Кабінету міністрів, не погоджуючись на менш важливу посаду. У той же час, Володимир Зеленський поки побоюється передавати керівництво урядом.

Президент боїться повторити долю Віктора Ющенка, якому прем’єр Юлія Тимошенко свого часу вставляла палиці в колеса. З цієї причини переговори зайшли в глухий кут.

Однак, як запевняють джерела, партія «Слуга народу» бажає укласти політичний союз з «Голосом». Це допоможе соратника Володимира Зеленського знизити градус напруги у Верховній Раді.

Джерело

Загрузка...