93-тя виклала пост російського теRoRuста, який заявив, що вони атакували наші позиції: «Всім бійцям озвучили план наступу на укропів»

Новости

Члени незаконних збройних формувань у соцмережах обурюються брехнею представників окупаційної адміністрації про те, що сталося вчора в районі Золотого.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на сторінку в фейсбуці 93-ї ОМБр «Холодний Яр».

Там опублікований скриншот зі сторінки в забороненій соцмережі «Вконтакте» одного з бойовиків, який обурюється відвертою брехнею про вчорашнє загострення.

«Як це так виходить, що спочатку всім бійцям озвучили план наступу на укропів, а потім на офіційному брифінгу Народної міліції ЛНР Яша Осадчий заявляє, що «немає ніякого наступу, а укропи самі на мінах підірвалися????», — написав член НЗФ.

«А всі, хто брав участь в атаці, ніби ні до чого???? Сьогодні ми в бій, а завтра про нас і не згадають, а на брифінгу скажуть, «що втрат немає» або «ми вас туди не посилали»????», — обурюється бойовик.

У 93-й омбр «Холодний Яр» зазначили, що спроба збрехати про вчорашнє загострення цілком очікувана.

«Але сталася неприємність! Таке спотворення фактів обурило самих учасників атаки. Спочатку озвучили «план наступу на укропів», а потім кинули! Ні почестей, ні слави. Що ж, так буває, коли воюєш за зрадників. Будь готовий, що тебе зрадять першого», — вважають у бригаді.