“Йому офігенно!” Добкін вкотре став героєм соціальної мережі через загадкову поведінку (Відео)

0
555

Народний депутат із фракції “Опозиційний блок” Дмитро Добкін вкотре став героєм соціальної мережі через загадкову поведінку в стінах Верховної Ради.

У вівторок, 20 листопада, фотограф Ян Доброносов опублікував відео з парламенту, на якому одіозний нардеп із жувальною гумкою у роті реагує на те, що відбувається у залі, незвичайною мімікою, різкими рухами голови й вибуховим сміхом.

При цьому він постійно смикав руками, стискав, переплітав і хрустів пальцями (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки) – про це пише Obozrevatel

За словами автора, Добкін посидів у залі 10 хвилин, після чого покинув приміщення.

Відео викликало неоднозначну реакцію серед користувачів мережі: частина українців висловила припущення, що парламентарій перебуває під дією наркотиків; деякі пояснили емоційну поведінку Добкіна неврологічними проблемами. Також з’явилася версія, що таким чином нардеп вирішив привернути увагу до себе після гучного виключення Бойка і Льовочкіна з “Опозиційного блоку”.

“Я, звичайно, не нарколог, але його стану заздрю”, “Йому ох*єнно!”, “Єдина людина в залі на позитиві”, “Знято момент народження у голові Дмитра нового закону!” — сміються у коментарях під постом.

ВІДЕО:

джерело