Вбивство поліцейських у Княжичах: підозрюваний керівник спецоперації отримав нову керівну посаду

Новости

Звільнений правоохоронець, який керував трагічною спецоперацією, поновився на посаді через суд і продовжує працювати у поліції.

Колишній начальник карного розшуку Києва Леонід Курята, який підозрюється в організації умисного вбивства поліцейських у Княжичах Київської області та перевищенні службових повноважень, очолив поліцію прифронтового міста Бахмут на Донеччині.

Про це повідомляє Слідство.Інфо.

Куряту офіційно призначили на цю посаду 15 листопада, «враховуючи його значний досвід роботи, у тому числі й на оперативних та керівних посадах».

Як відомо, Леонід Курята керував спецоперацією 4 грудня 2016 року в Княжичах, де внаслідок перестрілки загинуло п’ятеро правоохоронців. У січні 2017 року його після службового розслідування було звільнено.

Курята оскаржив це рішення, і в грудні 2017-го Окружний адмінсуд Києва вирішив поновити його на посаді в київській поліції. А наприкінці 2018 року голова Національної поліції Сергій Князєв відправив його на службу в прифронтову зону.

Нагадаємо, в ніч на 4 грудня 2016 року в с. Княжичі Київської області під час перестрілки між собою загинуло 5 працівників Нацполіції. Згідно із офіційною версією, правоохоронці помилково відкрили вогонь один проти одного.

Джерело