Луценко вважає, що активісти самі винні у масових нападах на них. «Співробітники ГПУ дійшли висновку, що причиною цього є непередбачуване насильство, в тому числі з боку самих активістів»

Новости

За словами очільника ГПУ, часто самі громадські активісти починають застосовувати насильство.

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає причиною масових нападів на активістів у південних регіонах насильницькі дії з боку самих активістів.

Про це він сказав під час наради з правоохоронцями в Одеській області, передають Українські Новини.

«Співробітники ГПУ дійшли висновку, що причиною цього (масових нападів на активістів – Ред.) є непередбачуване насильство, в тому числі з боку самих активістів у різних ситуаціях… Незаконне насильство породжує ще більше незаконне насильство!», – заявив генпрокурор.

За його словами, часто самі громадські активісти починають застосовувати насильство, наприклад, у разі знесення незаконних споруд.

Луценко доручив правоохоронцям активніше запобігати застосуванню насильства і ліквідувати незаконну господарську діяльність у регіоні, зокрема продаж наркотиків в аптеках і незаконні забудови.

Також він зазначив, що у зв’язку з введенням воєнного стану необхідно суворіше карати за застосування фізичної сили до представників правоохоронних органів.

Нагадаємо, раніше генеральний прокуратур Юрій Луценко заявив, що замовники і організатори убивства херсонської активістки Катерини Гандзюк встановлені слідством, й основна причина злочину – це конфлікт з місцевою владою.

Джерело