Головний підозрюваний у вбивсті ВТІК за кордон!! Є помічником депутата!! Член ОЗУ, раніше засуджений за серію вбивств

Новости

Новий підозрюваний не міг самостійно прийняти рішення про вбивство співробітника міської адміністрації

Новий підозрюваний у справі Катерини Гандзюк, якого слідство вважає ключовою фігурою вбивства херсонської активістки, є помічником депутата Херсонської облради і зараз перебуває в Домініканській республіці.

Про це повідомив народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook.

«Новий підозрюваний у справі щодо вбивства Катерини Гандзюк – це Олексій Левін. Справжнє прізвище – Москаленко, уродженець м. Херсон, 41 рік. Член відомого в області ОЗУ Москалов, раніше засуджений за серію вбивств разом зі своїм батьком (теж Олексієм Москаленком). Вийшов на волю в червні 2016 року за т.зв. «законом Савченко»», — написав Найем.

Він додав, що Левін є помічником депутата обласної ради Миколи Ставицького, близького до голови облради Владислава Мангери.

«Він не одноразово був в офісі в організатора вбивства Ігоря Павловського; і за непідтвердженою інформацією, саме він на машині Миколи Ставицького приїжджав до Павловського, коли з’ясувалося, що поліція затримала виконавців», — написав Найєм.

Нардеп упевнений, що Левін не міг сам прийняти рішення про вбивство співробітника міської адміністрації.

«За деякою інформацією, зараз Олексій Москаленко-Левін насолоджується погодою в Домініканській республіці, а його батько спокійно перебуває в місті і активно залучений до вирубки лісу», — підсумував Найєм.

Джерело