Терміново! Мажорка відмазується після летального ДТП з дитиною! Справу хочуть зам’яти!!!! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!

Видео Новости Общество Социальные сети

Українців сколихнула нова трагедія на дорозі
7 січня помер підліток з Полтави. Хлопчик потрапив в ДТП – постраждала в результаті жорстокого зіткнення з позашляховиком.

Це сталося 6 листопада близько 14:00 в самому центрі Полтави, біля Малої академії мистецтв імені Раїси Кириченко. Тут вулиця Соборності позначена відразу трьома «зебрами» і встановлений знак «Обережно, діти!». З цього переходу Артем кожен день ходив в 14-ю спеціалізовану (спортивну) школу.

дтп

Він захоплювався велоспортом. В той день хлопчик перетинав дорогу по переходу на велосипеді і був без шолому.
15-річний полтавець Артем Левченко отримав в ДТП перелом основи черепа і рясне крововилив в мозок. Два місяці він провів у комі після аварії.

Відомо, що за кермом машини перебувала місцева «мажорка» 34-річна власниця ресторанного бізнесу Наталія Саєнко. Висновки експертизи про те, з якою швидкістю їхав Mercedes-Benz, до сих пір не оприлюднені.

Користувачі соціальних мереж приголомшені цим випадком. Багато хто проводить паралелі з жахливою аварією в Харкові з Оленою Зайцевої. При цьому такі випадки підривають віру в українське правосуддя

Загрузка...

«Від Божого суду не сховається!», «У таких випадках самосуд, це єдино вірне рішення …. так як правосуддя у нас немає!!!», «Якби Зайцева була растрел, вже цього випадку не сталося», «Тільки самосуд»,«Якщо наші суди і далі будуть кишеньковими, то не залишиться нічого іншого, як карати самим!!!!», «самосуд!», «Якщо немає справедливості, то тільки самосуд!!!», – пишуть в мережі.


Джерело