Брат Литвина кинув НАПРИЗВОЛЯЩЕ своїх солдатів та втік із сектора «Д». Це ганьба для генерала, це клеймо на все життя

0
1043

«Це ганьба для генерала, це клеймо на все життя»

Геннадій Корбан стверджує, що генерал-лейтенант Петро Литвин, який є братом екс-спікера ВР Володимира Литвина і голови Прикордонної служби Миколи Литвина, втік із поля бою.
Брат Литвина кинув напризволяще своїх солдатів та втік із сектора «Д», — Корбан

Про це від розповів в інтерв’ю «Обозревателю».

За словами Корбана, сталося це 25 серпня.

«Його брат, який командував сектором Д, позавчора кинув свою армію і втік з сектора (йдеться про генерал-лейтенанта Петра Литвина, брате екс-спікера ВР Володимира Литвина і голови Прикордонної служби Миколи Литвина. — ред.). Командир батальйону «Дніпро» Юрій Береза ​​готовий був його за це розстріляти. Я вважаю, що це ганьба для генерала, це клеймо на все життя. Це зрада і по законам військового часу, думаю, він заслужив би трибунал», — обурюється Корбан.

Сектор «Д» — це угрупування українських військових підрозділів вздовж кордону з Росією. Українські військові підрозділи виявились затиснутими між терористами самопроголошених ДНР та ЛНР з одного боку, та російськими військовими частинама з іншого.

Сектор «Д» — важливий тим, що українські військові блокують кордон для прямого забезпечення терористичних підрозділів живою силою та технікою з боку Росії та зв’язуванням значних сил терористів на півдні Донецької та Луганської областей.

Сили АТО перебувають під постійним обстрілом із «Градів» та мінометів, який ведуть як терористи з території України, так і російські військові з території Росії.

Відкривати вогонь у відповідь у бік Росії сили АТО не мають права — це буде розцінено як акт військової агресії.

На кінець липня Сектор «Д» налічував вісім опорних пунктів, росташованих між Савур-Могилою, Сніжним і російським кордоном. Від селища Маринівка до Червонопартизанська в Секторі «Д» дислокуються окремі підрозділи 24-ї, 28-ї, 51-ї, 72-ї механізованих, 79-ї аеромобільної бригад, 3-го полку спецпризначення, частин Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

7 серпня, після триденних запеклих боїв оточені в районі Червонопартизанська, Довжанського, Дякова угруповання українських військ здійснили успішний прорив і вийшли на з’єднання з головними силами українських військ.

Джерело