Брат Литвина кинув НАПРИЗВОЛЯЩЕ своїх солдатів та втік із сектора «Д». Це ганьба для генерала, це клеймо на все життя

Новости Общество Социальные сети

«Це ганьба для генерала, це клеймо на все життя»

Геннадій Корбан стверджує, що генерал-лейтенант Петро Литвин, який є братом екс-спікера ВР Володимира Литвина і голови Прикордонної служби Миколи Литвина, втік із поля бою.
Брат Литвина кинув напризволяще своїх солдатів та втік із сектора «Д», — Корбан

Про це від розповів в інтерв’ю «Обозревателю».

За словами Корбана, сталося це 25 серпня.

«Його брат, який командував сектором Д, позавчора кинув свою армію і втік з сектора (йдеться про генерал-лейтенанта Петра Литвина, брате екс-спікера ВР Володимира Литвина і голови Прикордонної служби Миколи Литвина. — ред.). Командир батальйону «Дніпро» Юрій Береза ​​готовий був його за це розстріляти. Я вважаю, що це ганьба для генерала, це клеймо на все життя. Це зрада і по законам військового часу, думаю, він заслужив би трибунал», — обурюється Корбан.

Сектор «Д» — це угрупування українських військових підрозділів вздовж кордону з Росією. Українські військові підрозділи виявились затиснутими між терористами самопроголошених ДНР та ЛНР з одного боку, та російськими військовими частинама з іншого.

Загрузка...

Сектор «Д» — важливий тим, що українські військові блокують кордон для прямого забезпечення терористичних підрозділів живою силою та технікою з боку Росії та зв’язуванням значних сил терористів на півдні Донецької та Луганської областей.

Сили АТО перебувають під постійним обстрілом із «Градів» та мінометів, який ведуть як терористи з території України, так і російські військові з території Росії.

Відкривати вогонь у відповідь у бік Росії сили АТО не мають права — це буде розцінено як акт військової агресії.

На кінець липня Сектор «Д» налічував вісім опорних пунктів, росташованих між Савур-Могилою, Сніжним і російським кордоном. Від селища Маринівка до Червонопартизанська в Секторі «Д» дислокуються окремі підрозділи 24-ї, 28-ї, 51-ї, 72-ї механізованих, 79-ї аеромобільної бригад, 3-го полку спецпризначення, частин Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

7 серпня, після триденних запеклих боїв оточені в районі Червонопартизанська, Довжанського, Дякова угруповання українських військ здійснили успішний прорив і вийшли на з’єднання з головними силами українських військ.

Джерело