ДНО! Прямо сейчас в центре Киева штурмуют офис Зеленского!! Как ОНИ его Бояться (ВИДЕО)

Видео Новости Общество Социальные сети

Публікуємо мовою оригіналу:

Mihail Shnayder

Это уже не Дно. Это настоящее Днище.

Прямо сейчас в центре Киева штурмуют офис Зеленского. Даже Страшно представить насколько ОНИ его Бояться.

А еще Страшнее представить на что ОНИ еще Способны…

Один з працівників фірми, приміщення якої штурмували, розповів деяким українським ЗМІ, що власниками офісу є дружина Зеленського Олена та один з продюсерів «95 Кварталу» Сергій Шефір.

Цей офіс спірний, справа в судах, але Зеленський спільно з національною поліцією його штурмують. За документами, приміщення належить дружині Зеленського і Сергію Шефіру,
– зазначив чоловік.

Він відзначив, що «існує таке собі товариство, яке має першочергове право покупки офісу, його інтереси порушили, і тепер компанія судиться в Печерському суді». Водночас, Зеленський нібито не став чекати рішення суду, «уклав договір з нацполіцією, договір оренди і, вирізавши замки, заїхав» у приміщення.

За словами чоловіка, уся конфліктна ситуація почалося близько 10 години ранку.

До нас в офіс прийшли юристи від Володимира Зеленського з поліцією і заявили, що ми повинні покинути приміщення, оскільки ми нібито незаконно його орендуємо. Наші юристи запропонували це все вирішити правовим шляхом. У результаті ця вся тяганина тривала цілий день, а вже ввечері приїхали спецпризначенці, які заштовхали шістьох наших співробітників в автозак, і поїхали в Печерське управління поліції,
– розповів він.

Близько 19 години ситуація біля офісу спокійна. Поліцейські роз’їхалися, а активісти з обох сторін розійшлися.

Загрузка...

Окрім того, представники компанії, яка орендувала офіс, наголосили, що вже написали відповідні заяви в поліцію і прокуратуру, і в понеділок, 14 січня, будуть подавати заяву в суд.

Також, у мережі з’явилося відео, на якому видно, як правоохоронці затримують кілька чоловік. Їх помістили в автобус спецназівців, припаркований біля офісу.

Джерело