Історія приголомшила всю Україну! Жінка, яка народилася без рук, сама виховує двоє малих дітей (ВІДЕО)

0
325

Віра Омельчук з села Залісці Шумського району народилася без обох рук. Але справляється по господарству, тримає 40 соток городу, сама робить усю хатню роботу і виховує двох дітей. Перші три доби новонароджену дівчинку навіть не показували породіллі, аби не шокувати.

Потім принесли у пелюшках. Коли Антоніна Омельчук розпеленала дитину – була шокована. У дівчинки не спостерігалося навіть натяку на руки чи плечові суглоби. Одна ніжка була коротшою за іншу. Лікарі переконували матір залишити дитину у будинку маляти, але та не погодилася. «Вони мені казали: віддайте дитину. Кажу ні. Чоловік приїхав, теж каже — ні. Що є, те буде. Забираємо додому. Ми мусимо змиритися з тим, що Господь дав».

Віра не здавалася. Вона почала вишивати ногами, а потім навчилася робити у такий спосіб макіяж. І цим зараз заробляє на життя. Вона вийшла заміж і народила двох діточок, проте чоловік покинув їх.

А Віра, не зважаючи на душевний біль, продовжувала виховувати їх сама попри відсутність обох рук і катастрофічну нестачу грошей. «В мене є мрія поїхати кудись на відпочинок із дітьми разом. Щоб діти побачили трохи світу». Віра не має рук, але тримається за життя міцніше, ніж будь-хто інший. Вона ловить щастя, ловить радість, ловить мрії. Бо знає, що без них життя не буде таким яскравим. Детальніше у відео.

Джерело