Що сталося насправді!!! Вся правда про смерть молодої дівчини у лісі на Житомирщині і чи винен водій

Новости

Журналістам “20 хвилин” з власних джерел стало відомо подробиці та причину загибелі 20-річної Ірини Дворецької, мешканки Олевського району.

Попередньо трагедія — нещасний випадок. У поліції підтвердили, що Ірина Дворецька ще 8 січня, о четвертій годині ранку в с. Рудня-Хочинська Олевського району Житомирської області сіла в маршрутку. Проте дорогою з’ясувалося, що дівчина не мала чим розрахуватись за проїзд. Деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що водій посеред ночі висадив 20-річну студентку в сусідньому селі Перга через несплату за проїзд. За власними джерелами 20″хвилин” стало відомо, що конфлікту між дівчиною та водієм не було — це підтвердили пасажири рейсу. Більше того, дівчина була у алкогольному сп’янінні, адже всю ніч провела у клубі, вживаючи спиртні напої.

Про це розповіли опитані друзі загиблої, які відпочивали разом з нею. Сестра загиблої також підтвердила той факт, що дівчина того ранку була під дією алкоголю. Попередньо можна стверджувати, що трагедія — нещасний випадок. “Дівчина гуляла ніч у клубі та вживала алкогольні напої, так сказали допитані люди, з якими вона відпочивала.

Хлопець, якого допитали, розповів, що він її проводив, вона вирішила чомусь в 4 ранку їхати до мами, яка перебуває в лікарні у м. Олевськ. Перед цим вона зайшла до сестри та розказала їй про наміри їхати до лікарні. На що сестра відповіла дівчині, що їхати у алкогольному спянінні та ще в 4 ранку — погана ідея. Проте дівчина поїхала, допитаний хлопець провів її на маршрутку.

Наразі вже допитано 7 людей, які їхали в маршрутці разом із загиблою, вони її пам’ятають, все бачили і розповіли, що вона зайшла, дістала гаманець і почала в ньому копирсатись, але не знайшла гроші. Водій запитав, чи буде вона платити за проїзд, дівчина почала дзвонити по телефону та з кимось розмовляти.

Далі автобус від’їжджає 7 хвилин від села, на наступній зупинці водій зупиняється, щоб взяти пасажирів, зайшли люди, дівчина мовчки виходить, водій її не виганяв”, — повідомляють власні джерела газети “20 хвилин”. “Очевидно, дівчина вирішила скоротити шлях для повернення в село і піти через ліс. Там є болото, нараз сніг і лід. Вона потрапила під лід, води їй було по шию. Оскільки вона була під дією алкоголлю,не змогла вибратись звідти. Вже згодом, тіло дочки, яке вмерзло в лід, знайшов батько. Він тракторист, працює найманим робітником. По великому рахунку — це нещасний випадок. 7 пасажирів вже практично опитані, решта — поки не вдалось опитати, адже хтось поїхав на навчання, хтось навіть за кордон.

Інші пасажири будуть ще допитані, але нового вони нічого не скажуть”, — інформують перевірені джерела. Особа, яка першою розмістила в соцмережі неправдиву інформацію про конфлікт загиблої студентки та водія, не є свідком трагедії. Перевірка усіх обставин загибелі дівчини триває.

Джерело